• 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo (S)
07:25
Disney esittää: Lilo ja Stitch (S)
07:50
Lazy Town (S)
08:20
Onnea matkaan, Charlie! (S)
08:50
Kiinalaisen keittiön herkut
09:20
Tomin keittiö
09:50
Pikakurssi kodinostoon
10:20
Unelmien talo
10:50
Ennustaja-TV
11:20
Ostosruutu
11:50
Ostosruutu
12:20
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Unelmien talo
14:20
Hestonin huikeat pidot
15:25
Matkaoppaat
15:55
Huippumalli haussa
16:55
Deittikamera
17:25
Frasier (S)
17:55
Haapasalo Goes America (S)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
20:00
Hyvät ja huonot uutiset
20:57
Keno
21:00
Ravintola X
22:00
Toimintatorstai: RoboCop 3 (12)
00:10
NCIS Rikostutkijat (12)
01:10
Kylmä rinki (16)
02:20
Frasier (S)
02:50
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
03:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
09:25
Ostosruutu
09:55
Ostosruutu
10:25
Ostosruutu
10:55
Ennustaja-TV
11:25
Krokotiilimies
12:25
JIM D: Modern Marvels
13:15
LA Ink
14:10
Leijonan luola UK
15:10
MasterChef Australia
16:05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17:05
LA Ink
18:05
MasterChef Australia
19:00
Leijonan luola UK
20:00
Talent USA
21:00
Pomo piilossa
22:00
Poliisit (7)
22:30
Poliisit (7)
23:00
Leijonan luola UK
00:00
Guinness World Records
01:00
Arktiset Vedet
01:00
Arktiset Vedet
01:30
Outoa vai mitä? (7)
02:30
Mestariampuja
03:25
LA Ink
04:20
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09:30
Tuhluriprinsessat
10:00
Olet mitä syöt
10:30
Sarahin talo
11:00
Emilyn sisustussalaisuudet
11:30
Leila leipoo Ranskassa
12:00
Elixir
12:30
Kodikkaasti vuokralla
13:00
Kiinalaisen keittiön herkut
13:30
Tuhluriprinsessat
14:00
Illallissota
15:00
Emilyn sisustussalaisuudet
15:30
Hurja remontti
16:30
Olet mitä syöt
17:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18:00
Manhattanin äitiyskonsultti (S)
18:55
Hurja remontti
19:50
Sinkkuelämää (12)
20:30
Sinkkulaiva
21:00
Unelmien poikamiestyttö
22:55
Sinkkuelämää (12)
23:35
Sinkkulaiva
00:05
Häät sulhasen tapaan
01:20
Scandal (12)
02:20
Rullaavat tytöt (S)
02:55
Häähullut (7)
03:55
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:05
Drop Dead Diva (7)
19:00
Happy Endings (S)
19:30
Happy Endings (S)
20:00
Havaiji 5-0 (12)
20:50
Sarjakurkistus: Missing (7)
21:00
Fargo (12)
22:00
Fargo (12)
23:05
Dexter (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga: JYP - SaiPa (18.11.)
16:00
Fleet Racing Tour
16:30
European Rally Championship: Korsika
17:30
UEFA Europa League: Maalikooste (6.11.)
18:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
19:00
NFL GameDay
19:30
NBA Action
19:30
NBA Action
20:00
NBA: Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers (18.11.)
22:00
SM-liiga: Sport - Blues (20.11.)
00:00
Beach Volley World Tour: Miesten Pronssiottelu & Finaali, Doha (8.11.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:55
Inside European Rally Championship: Korsika
14:30
NFL: Kansas City Chiefs - Seattle Seahawks (16.11.) (16.11.)
17:30
Arktiset Vedet
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga LIVE: Sport - Blues
18:30
SM-liiga LIVE: Sport - Blues
21:10
Volvo Ocean Race: Cape Town, In-Port Race
22:45
NFL Extra
23:00
European Le Mans Series: End of Season Review
00:00
Rallicrossin MM-sarja: Turkki (12.10.)